IN THE PRESS

NEWS

www.ahaber.com.tr


www.posta.com.tr


www.posta.com.tr

https://www.star.com.tr/

https://www.cnnturk.com/

https://www.posta.com.tr


https://www.tgrthaber.com.tr/

https://www.haberturk.com/

https://www.iha.com.tr/

https://www.sabah.com.tr

https://www.mynet.com

https://www.posta.com.tr

https://www.haberler.com/

https://www.yeniakit.com.tr

https://www.timeturk.com/

http://www.iha.com.tr/

https://www.haberturk.com/

https://www.sabah.com.tr/

İhtiyaç sahiplerine 2 milyon TL’lik yardım


Türkiye’nin önde gelen altın üreticilerinden Hacıoğlu Gold Mining, 1.000 kişinin ihtiyaçlarını karşılamak için toplamda 2 milyon liralık yardımda bulundu. İhtiyaç sahiplerine il, ilçe gözetmeden tek tek ulaşan firma, 55 yaş ve üstü vatandaşların erzak, kumanya, elektrik, doğal gaz, su ihtiyaçlarını karşıladı.
“500 kişiye daha destek olacak”
Özellikle yaşlıların evde kalmasını teşvik eden şirket, 413 vatandaşın elektrik, su ve ısınma ihtiyacını karşılarken, 587 vatandaşa da erzak ve kumanya paketi dağıttı. 10 kişilik call centre kuran Hacıoğlu Gold Mining, cuma günü 500 kişiye daha destek olacak. İhtiyaç sahiplerinin bilgisi “info@hacioglugoldmine.com” üzerinden paylaşılabilir.

www.posta.com.tr

http://www.ekomonitor.com.tr

https://www.mepanews.com

Gramı 334 lirayı gördü! Rekora doymuyor

Koronavirüs nedeniyle, piyasalardaki tedirginlik ve yatırımcıların güven liman arayışı altını adeta uçurdu. Gram altın dün de 334 lirayla rekor kırdı. Yani son 2 ayda altındaki yükseliş yüzde 15’i aştı. Uzmanlar, 340-345 lira seviyelerine işaret ediyor.

Kâr satışı olsa dahi…

Yükselişin kısa vadede devam edeceğini belirten Hacıoğlu, “Kısa vadede 340-345 bandını görür. Tabi ki bu sert yükselişin ardından kâr satışı ihtimali var. Haziran ayı gibi kısa vadeli geri çekilme olabilir. Geri çekilmede dahi gram altında 315-320 liranın altını beklemiyoruz. Hazirandan sonra daha sert bir yükseliş bizi bekliyor. Bunda güvenli liman arayışının yanında, para politikalarının gevşemesi (piyasada bol likidite olması), Asya piyasalarındaki bozulma, Avrupa piyasalardaki tedirginlik ve altın madencilerinin geçen yıla göre daha az altın çıkarması da etkili. Yıl sonu için gramda 400’lü seviyeler hiç sürpiz değil” diye konuştu.

www.posta.com.trhttps://www.posta.com.tr/

https://www.posta.com.tr/

https://www.gercekgundem.com/

http://www.turktime.com/

https://www.denverpost.com/

https://www.africanews.com/

https://www.dna.fr/

https://www.gazetebirlik.com/

http://www.gazetevatan.com/

http://www.hurriyet.com.tr